Kariéra

Kdo jsme?

Napojse je mladý startup, který je na trhu od roku 2019. Dnes už je nejúspěšnější službou pro práci s dodavatelskými feedy v Česku a na Slovensku. A přesto je se svým potenciálem teprve na začátku,rozšířujeme se do dalších oblastí e-commerce. Stavíme na nejmodernějších technologiích a čerpáme z mnohaletých zkušeností z vývoje vlastních e-commerce nástrojů.

Kde jsme?

Máme nádherné kanceláře na Praze 5, přímo u metra Stodůlky. Přijď se k nám nezávazně podívat. Dáme si kafe nebo čaj a můžeme se pobavit o naší spolupráci!

Co děláme?

Denně se staráme o automatickou aktualizaci několika tisíc feedů a milionů produktů na eshopech našich klientů. Ale nejen to. Děláme komplexní servis – zajišťujeme bezproblémový chod a poskytujeme klientům uživatelské rozhraní pro správu dat a odbornou technickou podporu.

Co ti nikdo jiný nenabídne!

Team zrovna budujeme, prostor pro osobní i kariérní růst je neomezený. 20% firmy budou vlastnit její klíčoví zaměstnanci. Chceš být jedním z nich? Pokud je tvá odpověď „ano“, ozvi se :) Vše je jen na Tvých shopnostech a zápalu pro věc.