Co Napojse umí

Funkce, které šetří e-shoperům práci

Importy a exporty

1

Snadné importy feedů

Napojse zná desítky formátů feedů. Nahrajte svůj feed, hned ho rozpozná. Nového dodavatele tak snadno napojíte na svůj e-shop – nepotřebujete pomoc programátorů ani našich kolegů z podpory.

2

Mapování feedů

Poslal vám dodavatel feed v neobvyklém formátu? V Napojse si s ním snadno poradíte. V editoru naklikáte, která položka feedu odpovídá informaci ve vašem e-shopu.

3

Automatická aktualizace dat

Data aktualizujeme až 24× denně. Na e-shopu tak máte neustále čerstvé informace od cen přes skladovost po fotky. U platforem jako Shoptet nebo Shopify promítneme změny, jakmile je dodavatel zadá.

4

Exporty feedů v libovolném formátu

Na pár kliknutí získáte export pro libovolnou platformu. Napojse vám vytvoří feed například pro srovnávače nebo marketplaces typu Ebay. Vy si jen naklikáte, jaké produkty má feed obsahovat a jaký formát potřebujete.

Ve svém účtu můžete vytvořit neomezeně exportů.

Podporujeme desítky formátů feedů, můžete si také nadefinovat formát podle sebe. To využijete, pokud váš e-shop umí importovat XML nebo CSV ve specifickém formátu.

Produkty

1

Schvalovaní produktů

Produkty můžete schvalovat po jednom – ale nemusíte. Nastavte pravidla, podle kterých se hromadně schválí produkty, které na e-shopu chcete. Produkty, u kterých jste se ještě nerozhodli, uložíte ke kontrole, a tak o nich máte přehled.

2

Hromadné úpravy produktů pravidly

„Zvedni u kategorie Kalhoty prodejní cenu o 10 %.“ Takové zadání Napojse stačí, aby upravilo produkty za vás. Nastavte si pravidla pro úpravu textů, dodacích lhůt nebo cen. Změna se promítne i u nově přidaných produktů.

3

Vlastní dodací lhůty

S Napojse zákazníci vědí, kdy od vás zboží dostanou. Přejmenujte si dodací lhůty dodavatele na vlastní a nastavte k nim počet dostupných kusů. Napojse může z vašich dodavatelů upřednostnit toho, který zboží dodá dřív.

4

Ruční úpravy produktů

Potřebujete upravit detaily, které nemůžete nastavit hromadně pomocí pravidel? Otevřete si konkrétní produkt a upravte název, popisy, parametry nebo třeba fotky.

5

Varianty produktů

Máte jeden produkt v různých velikostech nebo barvách? Napojse podporuje varianty produktů. Produkty snadno sloučíte, rozdělíte a importujete do e-shopu. Hromadné úpravy vám ušetří práci, ruční úpravy doladí jednotlivosti.

5

Automatické překlady

Otevřte si dveře na nové trhy – nebo pozvěte do Česka zahraniční dodavatele. Vyberte produkty, zvolte zdrojový a cílový jazyk a položky, které potřebujete přeložit. Pak už Napojse překládá za vás. Kombinuje Google Překladač a pokročilý překladač DeepL.

6

Hlídání duplicit

Mají stejný produkt v nabídce dva vaši dodavatelé? Napojse automaticky pohlídá, aby se na e-shopu zobrazil jen jednou. Zvolte, podle čeho vyhledat duplicity (například podle EAN) a jak vybrat nejlepší produkt. Parametrem může být cena nebo třeba dostupnost.

Cenotvorba

1

Cenotvorba pomocí pravidel

Nastavte marže a přirážky například pro danou kategorii nebo výrobce. Nebo naplánujte slevu s omezenou platností na konkrétní skupinu produktů. Napojse vám hromadně přenastaví ceny a správně je zaokrouhlí.

2

Automatická konverze měny

Ukazujte na e-shopu aktuální ceny v měně, kterou si zvolíte. Naklikejte, z jaké měny na jakou převádíme, o zbytek se stará Napojse. Měnu převádí automaticky podle kurzu ČNB nebo podle kurzu, který si určíte. Aktualizuje každou hodinu.

3

Automatické přeceňování

Jak udržet krok s konkurencí? Napojse se o to postará. Sleduje ceny konkurence a automaticky upravuje ty vaše. Zvolíte si pravidla, například: „Chci se vždy umístit do třetí pozice na Heuréce.“ nebo „Chci být levnější než tento konkurent.“ Napojse přeceňuje několikrát denně a vždy chrání vaši marži.

4

Monitoring konkurence

Co a za kolik prodávají konkurenti? Vyberte, které e-shopy nebo produkty chcete sledovat, a nechte to na Napojse. Automaticky sleduje ceny konkurence na Heuréce a Zboží.cz. Vy na jednom místě vidíte, jak si stojíte mezi konkurencí, kdo je levnější a kdo dražší.

5

Vlastní ceníky

Sestavte si vlastní ceníky například pro VIP zákazníky nebo velkoobchod.

Objednávky

1

Převod objednávek

Napojse automaticky stahuje objednávky z e-shopu nebo třeba z Aukro a Ebay. Importuje je k dodavateli nebo do vašeho e-shopu.

2

Odeslání objednávky dodavateli

Objednávat zboží od několika dodavatelů je náročné. Proto vám Napojse pomůže. Stáhněte si objednávkový list ke každému dodavateli po jednotlivých objednávkách nebo souhrnně. Klidně každý den.

Ostatní

1

Uživatelé a jejich oprávnění

Přidejte do účtu libovolné množství uživatelů a určete, co smí v účtu dělat. Snadno tak přizvete ke spolupráci kolegy, svého webaře nebo agenturu.

Jeden uživatel může být také napojený na víc účtů a spravovat několik e-shopů.

2

Web crawler (stahovač dat a generátor feedů)

Váš dodavatel si s feedy nerozumí? Napojse vám feed vytvoří. Stáhne data z webu dodavatele a převede je do tabulky. Tu snadno importujete na svůj e-shop – třeba právě přes Napojse.

Dodavatelé

1

Automatické hlídaní smluvních cen

Dodavatelé, zvládáte kontrolovat všechny své odběratele? Už nemusíte. Napojse je hlídá za vás – automaticky. Zjišťuje, jestli odběratelé dodržují vaše ceny, a když ne, automaticky je upozorní.