Často kladené otázky

E-shopeři

Kolik mám ve feedu produktů?

Pokud si nejste jistí, kolik produktů se ve vašem feedu nachází, pošlete nám ho ke kontrole. Počet produktů vám obratem sdělíme. Nezávazně a zdarma.

Kolik mě bude Napojse stát?

Pošlete nám vaše feedy ke kontrole a vypracujeme vám nezávaznou nabídku. Sami se pak rozhodnete, zda chcete, aby vám Napojse s feedy pomohlo.

Musím si feedy napojit sám, nebo to můžete udělat za mě?

Pokud si feedy nechcete napojovat sami, rádi vám s tím pomůžeme. Ozvěte se - zašleme vám nezávaznou nabídku a pak se můžete rozhodnout.

Zpracujete mi feed i jen jednorázově?

Ano! Pokud převádíte e-shop k jinému poskytovateli, anebo jen nechcete zakládat produkty v e-shopu ručně, vše pro vás zpracujeme bez měsíčních poplatků. Navíc budete mít 14-denní plný provoz zcela zdarma.

Můžu spolupráci kdykoliv ukončit?

Ano. Smluvní vztah s námi není omezen žádným časovým závazkem. V případě, že se rozhodnete spolupráci ukončit, stačí si nedobíjet další kredit.

Sepisuje se smlouva?

Ne. Vše se děje elektronicky, potvrzením Všeobecných obchodních podmínek.

Jsou v Napojse moje data v bezpečí?

Ano! Napojse si na bezpečnosti zakládá. Vaše data chráníme pomocí nejnovějších technologií a žádné údaje nikomu nesdělujeme.

Dodavatelé

Je Napojse pro dodavatele opravdu zdarma?

Ano, kompletně. Neúčtujeme žádné skryté, jednorázové ani pravidelné poplatky. Neúčtujeme ani žádné provize z prodeje. Teď ani kdykoliv jindy.

Jak se můžu na Napojse Marketplace přidat?

Stačí se zaregistrovat jako dodavatel a nechat se procesem provést. Vyplníte medailonek, vložíte produktový feed a je to. Data zkontrolujeme z zdarma vás zveřejníme.

Jak produkty do Napojse dostanu?

Možností je mnoho. Přímá integrace vašeho e-shopového řešení, produktový feed, Excelovská tabulky a další. S integrací vám rádi pomůžeme.

Mohu se na někoho v Napojse obrátit?

Samozřejmě! Přímou linku na partnerskou podporu naleznete v kontaktech. Technické dotazy vám rádi zodpovíme na technické podpoře.

Jak bude moje prezentace na Napojse vypadat?

Vytvořte si dodavatelský účet a proklikejte si naše dodavatele v sekci Marketplace. Vytvoření účtu je bezplatné a k ničemu vás nezavazuje.